Разлика помеѓу преработките на „Изотоп“

Додадени 30 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: an:Isotopo, stq:Isotop
с (Бот Додаје: be:Ізатоп)
с (Бот Додава: an:Isotopo, stq:Isotop)
 
[[af:Isotoop]]
[[an:Isotopo]]
[[ar:نظائر عناصر كيميائية]]
[[ast:Isótopu]]
[[sl:Izotop]]
[[sr:Изотоп]]
[[stq:Isotop]]
[[sv:Isotop]]
[[ta:ஓரிடத்தான்]]
59.415

уредувања