Разлика помеѓу преработките на „Риека“

Додадени 26 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава th:รีเยกา
с (Робот: Додава oc:Rijeka)
с (r2.7.3) (Робот: Додава th:รีเยกา)
[[io:Rijeka]]
[[id:Rijeka]]
[[oc:Rijeka]]
[[os:Риекæ]]
[[it:Fiume (Croazia)]]
[[no:Rijeka]]
[[nn:Rijeka]]
[[oc:Rijeka]]
[[pl:Rijeka]]
[[pt:Rijeka]]
[[fi:Rijeka]]
[[sv:Rijeka]]
[[th:รีเยกา]]
[[tr:Rijeka]]
[[uk:Рієка]]
11.502

уредувања