Табитеуеја: Разлика помеѓу преработките

Додадени 35 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава be:Атол Табітэўэа
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава ko:타비테우에아)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава be:Атол Табітэўэа)
[[Category:Гилбертови Острови]]
 
[[be:Атол Табітэўэа]]
[[de:Tabiteuea]]
[[en:Tabiteuea]]
127.231

уредување