Фурнир: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додаје: et:Spoon
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додаје: lt:Lukštas (mediena))
с (Бот Додаје: et:Spoon)
[[de:Furnier]]
[[en:Wood veneer]]
[[et:Spoon]]
[[fi:Puuviilu]]
[[it:Impiallacciatura]]
24.401

уредување