Разлика помеѓу преработките на „Амонијак“

Додадени 18 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава ext:Almoniacu
с (Робот: Додава gu:નવસાર)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ext:Almoniacu)
[[es:Amoníaco]]
[[eo:Amoniako]]
[[ext:Almoniacu]]
[[eu:Amoniako]]
[[fa:آمونیاک]]
[[ga:Amóinia]]
[[gl:Amoníaco]]
[[gu:નવસાર]]
[[ko:암모니아]]
[[hi:अमोनिया]]
[[is:Ammóníak]]
[[it:Ammoniaca]]
[[gu:નવસાર]]
[[he:אמוניה]]
[[jv:Amonia]]
125.824

уредувања