Отвори го главното мени

Промени

Одземени 12 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Брише: tt:1539
[[tl:1539]]
[[tr:1539]]
[[tt:1539]]
[[uk:1539]]
[[uz:1539]]
24.401

уредување