Силистра: Разлика помеѓу преработките

Одземени 62 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава vi:Silistra)
Нема опис на уредувањето
{{Градови во Бугарија}}
 
[[Категорија:Градови во Бугарија]]
[[Категорија:Населени места во Општина Силистра]]
[[Категорија:Силистра| ]]
1.195

уредувања