31 век п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава eo:31-a jarcento a.K.
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава bs:31. vijek p.n.e.)
с (r2.7.3) (Робот: Додава eo:31-a jarcento a.K.)
[[en:31st century BC]]
[[es:Siglo XXXI a. C.]]
[[eo:31-a jarcento a.K.]]
[[eu:K. a. XXXI. mendea]]
[[fa:سده ۳۱ (پیش از میلاد)]]
11.502

уредувања