Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Бари“

с
r2.7.2) (Робот: Додава sr:Категорија:Бари
с (Робот: Додава la:Categoria:Barium (Italia))
с (r2.7.2) (Робот: Додава sr:Категорија:Бари)
[[it:Categoria:Bari]]
[[jv:Kategori:Bari]]
[[hu:Kategória:Bari]]
[[la:Categoria:Barium (Italia)]]
[[hu:Kategória:Bari]]
[[nl:Categorie:Bari]]
[[pl:Kategoria:Bari]]
[[ru:Категория:Бари]]
[[sl:Kategorija:Bari]]
[[sr:Категорија:Бари]]
[[sv:Kategori:Bari]]
[[uk:Категорія:Барі]]
59.415

уредувања