Винзор Мекеј: Разлика помеѓу преработките

Додадени 30 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: fa:وینسر مک‌کی
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава ta:வின்சர் மெக்கே)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:وینسر مک‌کی)
[[en:Winsor McCay]]
[[es:Winsor McCay]]
[[fa:وینسر مک‌کی]]
[[fr:Winsor McCay]]
[[gl:Winsor McCay]]
15.694

уредувања