Разлика помеѓу преработките на „Вестминстер“

Додадени 19 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Додава eu:Westminster
с (r2.7.2+) (Робот: Додава fy:Westminster (wyk))
с (Робот: Додава eu:Westminster)
[[sk:Westminster (štvrť City of Westminster)]]
[[sr:Вестминстер]]
[[eu:Westminster]]
[[fi:Westminster]]
[[ta:வெஸ்ட்மின்ஸ்டர்]]
85.496

уредувања