Разлика помеѓу преработките на „Бен Хур“

Одземени 17 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам ko:벤허 (1959년 영화) во ko:벤허
с (r2.7.2+) (Робот: Менува ro:Ben-Hur (film din 1959))
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам ko:벤허 (1959년 영화) во ko:벤허)
[[fa:بن هور (فیلم)]]
[[fr:Ben-Hur (film, 1959)]]
[[ko:벤허 (1959년 영화)]]
[[hy:Բեն-Հուր]]
[[hi:बेन-हर (1959 की फ़िल्म)]]