Разлика помеѓу преработките на „Санто Доминго“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува az:Santo-Dominqo
с (r2.7.3) (Робот: Менува uk:Санто-Домінґо)
с (r2.7.3) (Робот: Менува az:Santo-Dominqo)
[[ar:سانتو دومينجو]]
[[roa-rup:Santo Domingo]]
[[az:Santo -Dominqo]]
[[zh-min-nan:Santo Domingo]]
[[be:Горад Санта-Дамінга]]
126.979

уредувања