Разлика помеѓу преработките на „Бергондо“

Додадени 20 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава zh:贝尔贡多
с (Робот: Додава oc:Bergondo)
с (r2.7.2) (Робот: Додава zh:贝尔贡多)
[[gl:Bergondo]]
[[it:Bergondo]]
[[oc:Bergondo]]
[[pam:Bergondo]]
[[ms:Bergondo]]
[[nl:Bergondo]]
[[ja:ベルゴンド]]
[[oc:Bergondo]]
[[uz:Bergondo]]
[[pl:Bergondo]]
[[vi:Bergondo]]
[[war:Bergondo]]
[[zh:贝尔贡多]]
7.011

уредување