Моч: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава vi:Nước tiểu
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава ky:Заара(сийдик))
с (r2.7.3) (Робот: Додава vi:Nước tiểu)
[[uk:Сеча]]
[[ur:بول]]
[[vi:Nước tiểu]]
[[yi:אורין]]
[[zh-yue:尿]]
11.502

уредувања