Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1500“

с
r2.7.2+) (Робот: Менува se:Category:1500, war:Category:1500
с (r2.7.3) (Робот: Додава gl:Categoría:1500)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува se:Category:1500, war:Category:1500)
[[ru:Категория:1500 год]]
[[sah:Категория:1500]]
[[se:KategoriijaCategory:1500]]
[[simple:Category:1500]]
[[sk:Kategória:1500]]
[[uk:Категорія:1500]]
[[vi:Thể loại:1500]]
[[war:KaarangayCategory:1500]]
[[zh-yue:Category:1500年]]
[[zh:Category:1500年]]
126.849

уредувања