Елимеја: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува el:Ελίμεια
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: bg:Елимиоти)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува el:Ελίμεια)
[[bg:Елимиоти]]
[[ca:Elimea]]
[[el:ΕλιμίαΕλίμεια]]
[[en:Elimiotis]]
[[es:Elimia]]
127.228

уредувања