Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1624 година“

с
r2.7.2+) (Робот: Менува se:Category:Jápmimat 1624
с (r2.7.3) (Робот: Додава gl:Categoría:Finados en 1624)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува se:Category:Jápmimat 1624)
[[ro:Categorie:Decese în 1624]]
[[ru:Категория:Умершие в 1624 году]]
[[se:KategoriijaCategory:Jápmimat 1624]]
[[sk:Kategória:Úmrtia v 1624]]
[[sl:Kategorija:Umrli leta 1624]]
126.849

уредувања