Разлика помеѓу преработките на „Папете“

Додадени 15 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава az:Papeete
с (Робот: Додава pnb:پاپیٹی)
с (r2.7.1) (Робот: Додава az:Papeete)
[[af:Papeete]]
[[ar:بابيتي]]
[[plaz:Papeete]]
[[be:Горад Папеэтэ]]
[[be-x-old:Папээтэ]]
[[no:Papeete]]
[[oc:Papeete]]
[[pl:Papeete]]
[[pnb:پاپیٹی]]
[[pl:Papeete]]
[[pt:Papeete]]
[[ty:Pape’ete]]
1.364

уредувања