Разлика помеѓу преработките на „Кога лисјата паѓаат (ТВ серија)“

с
r2.7.2+) (Робот: Менува fa:برگ‌ریزان
с (r2.7.2+) (Робот: Менува fa:برگ‌ریزان)
[[bs:Kad lišće pada]]
[[en:Yaprak Dökümü (TV series)]]
[[fa:برگ‌ریزان (مجموعه تلویزیونی)]]
[[hr:Kad lišće pada (TV serija)]]
[[sr:Кад лишће пада (ТВ серија)]]
126.130

уредувања