Разлика помеѓу преработките на „Windows 7“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.5.4) (Робот: Менува ta:விண்டோசு 7
с (r2.7.1) (Робот: Додава af:Windows 7)
с (r2.5.4) (Робот: Менува ta:விண்டோசு 7)
[[sv:Windows 7]]
[[tl:Windows 7]]
[[ta:வின்டோஸ்விண்டோசு 7]]
[[tt:Windows 7]]
[[te:విండోస్ 7]]
5.215

уредувања