169 (број): Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава hy:169 (թիվ)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава uz:169 (son))
с (r2.7.3) (Робот: Додава hy:169 (թիվ))
[[fr:169 (nombre)]]
[[ko:169]]
[[hy:169 (թիվ)]]
[[it:169 (numero)]]
[[ht:169 (nonm)]]
127.201

уредување