Унгарци: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава eu:Magyar
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава io:Hungariani)
с (Робот: Додава eu:Magyar)
[[sr:Мађари]]
[[sh:Mađari]]
[[eu:Magyar]]
[[fi:Unkarilaiset]]
[[sv:Ungrare]]
85.496

уредувања