Хелена (Монтана): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3) (Робот: Менува bs:Helena (Montana)
[проверена преработка][проверена преработка]
с r2.7.2) (Робот: Додава lij:Helena, Montana
с r2.7.3) (Робот: Менува bs:Helena (Montana)
Ред 19:
[[bi:Helena, Montana]]
[[bg:Хелена]]
[[bs:Helena, (Montana)]]
[[ca:Helena (Montana)]]
[[cs:Helena (Montana)]]
127.532

уредувања