Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Барања за оценувачки статус/FilipVtori“

нема опис на уредувањето
=====За=====
#{{коментар}}Само поголема активност :){{За}}--[[User:M4r51n|M4r51n]] <small>([[User talk:M4r51n|разговор]])</small> 15:27, 5 август 2012 (CEST)
#{{коментар}}Се надевам дека ке бидеш од корист.--[[User:Romanski1996|Romanski1996]] <small>([[User talk:Romanski1996|разговор]])</small> 11:34 {{date}} (CET)
 
=====Против=====
156

уредувања