Токо Каудио: Разлика помеѓу преработките

Додаден 31 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава kk:Токко-Каудио
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: ia:Tocco Caudio)
с (r2.7.3) (Робот: Додава kk:Токко-Каудио)
[[ia:Tocco Caudio]]
[[it:Tocco Caudio]]
[[kk:Токко-Каудио]]
[[lmo:Tocco Caudio]]
[[hu:Tocco Caudio]]
127.214

уредувања