Разлика помеѓу преработките на „Именка“

Одземени 24 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Брише ky:Зат aтооч (deleted)
с (r2.7.3) (Робот: Додава stq:Haudwoud)
с (Робот: Брише ky:Зат aтооч (deleted))
[[kk:Зат есім]]
[[sw:Nomino]]
[[ky:Зат aтооч]]
[[la:Nomen substantivum (grammatica Latina)]]
[[lv:Lietvārds]]
85.496

уредувања