Разлика помеѓу преработките на „Анри IV“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува yo:Henry 4k ilẹ̀ Fránsì
с (r2.7.2+) (Робот: Менува yo:Henry IV ilẹ̀ Fránsì)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува yo:Henry 4k ilẹ̀ Fránsì)
[[uk:Генріх IV (король Франції)]]
[[vi:Henri IV của Pháp]]
[[yo:Henry IV4k ilẹ̀ Fránsì]]
[[zh:亨利四世 (法兰西)]]
126.669

уредувања