Ајет: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува hi:आयत (क़ुरआन)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава uz:Oyat)
с (r2.7.3) (Робот: Менува hi:आयत (क़ुरआन))
[[fa:آیه]]
[[fr:Aya (islam)]]
[[hi:आयत (क़ुरानक़ुरआन)]]
[[hr:Ajet]]
[[id:Ayat]]
127.228

уредувања