Разлика помеѓу преработките на „Колумбија (Јужна Каролина)“

с
r2.7.1) (Робот: Додава br:Columbia (De Carolina)
с (r2.7.3) (Робот: Додава cy:Columbia, De Carolina)
с (r2.7.1) (Робот: Додава br:Columbia (De Carolina))
[[bi:Columbia, Saut Carolina]]
[[bg:Колумбия (Южна Каролина)]]
[[br:Columbia (De Carolina)]]
[[ca:Columbia]]
[[cs:Columbia (Jižní Karolína)]]
34.422

уредувања