Разлика помеѓу преработките на „Северна Ирска“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува tl:Hilagang Irlanda
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Hilagang Irlanda во tl:Northern Ireland)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува tl:Hilagang Irlanda)
[[fi:Pohjois-Irlanti]]
[[sv:Nordirland]]
[[tl:NorthernHilagang IrelandIrlanda]]
[[ta:வட அயர்லாந்து]]
[[tt:Төньяк Ирландия]]
126.435

уредувања