Разлика помеѓу преработките на „71“

Одземени 10 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Брише id:71
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:71 жыл)
с (r2.7.2) (Робот: Брише id:71)
[[be-x-old:71]]
[[bh:७१]]
[[bg:71]]
[[bs:71]]
[[br:71]]
[[bg:71]]
[[ca:71]]
[[cv:71]]
[[io:71]]
[[bpy:মারি ৭১]]
[[id:71]]
[[ia:71]]
[[os:71-æм аз]]
24.401

уредување