Разлика помеѓу преработките на „Галиција“

Одземени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува kk:Галисия
с (r2.7.2) (Робот: Додава sco:Galicie (Spain))
с (r2.7.2+) (Робот: Менува kk:Галисия)
[[krc:Галисия (Испания)]]
[[ka:გალისია]]
[[kk:Галисия (Испания)]]
[[kw:Galisi]]
[[ht:Galisiya]]
126.849

уредувања