Разлика помеѓу преработките на „Монголска Народна Партија“

с
r2.7.2) (Робот: Додава bg:Монголска народна партия
с (r2.7.2+) (Робот: Менува nl:Mongoolse Volkspartij)
с (r2.7.2) (Робот: Додава bg:Монголска народна партия)
[[Категорија:Политички партии во Монголија]]
 
[[bg:Монголска народна партия]]
[[de:Mongolische Volkspartei]]
[[en:Mongolian People's Party]]
7.011

уредување