Разлика помеѓу преработките на „Фобос“

Додаден 1 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува bs:Fobos (satelit)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ku:Fobos)
с (r2.7.3) (Робот: Менува bs:Fobos (satelit))
[[bg:Фобос (спътник)]]
[[bar:Phobos (Mond)]]
[[bs:Fobos (mjesecsatelit)]]
[[br:Fobos (loarenn)]]
[[ca:Fobos (satèl·lit)]]
126.849

уредувања