Разлика помеѓу преработките на „Самара“

Одземени 9 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува pl:Samara
с (r2.7.3) (Робот: Додава xmf:სამარა; козметички промени)
с (r2.7.3) (Робот: Менува pl:Samara)
[[pnb:سامارہ]]
[[koi:Самара]]
[[pl:Samara (miasto)]]
[[pt:Samara (Rússia)]]
[[ro:Samara, Rusia]]
126.849

уредувања