Категорија:1832: Разлика помеѓу преработките

Одземени 3 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.5) (Робот: Менува se:Category:1832
с (r2.7.2) (Робот: Додава hsb:Kategorija:1832)
с (r2.6.5) (Робот: Менува se:Category:1832)
[[ru:Категория:1832 год]]
[[sah:Категория:1832]]
[[se:KategoriijaCategory:1832]]
[[sq:Kategoria:1832]]
[[simple:Category:1832]]
3.967

уредувања