Категорија:1863: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава diq:Kategori:1863
с (r2.6.4) (Робот: Додава xmf:კატეგორია:1863)
с (r2.7.3) (Робот: Додава diq:Kategori:1863)
[[ru:Категория:1863 год]]
[[sah:Категория:1863]]
[[se:CategoryKategoriija:1863]]
[[sq:Kategoria:1863]]
[[simple:Category:1863]]
[[yo:Ẹ̀ka:1863]]
[[zh-yue:Category:1863年]]
[[diq:Kategori:1863]]
[[zh:Category:1863年]]
109.264

уредувања