Отвори го главното мени

Промени

Додадени 26 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ckb:یەکشەممە; козметички промени
 
{{Денови од седмицата}}
 
[[Категорија:Денови од седмицата]]
 
[[cu:Нєдѣлꙗ]]
[[so:Axad]]
[[ckb:یەکشەممە]]
[[sr:Недеља]]
[[sh:Nedjelja]]