Разлика помеѓу преработките на „Вето“

Додадени 20 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава bn:ভেটো
с (r2.7.3) (Робот: Додава ky:Вето; козметички промени)
с (r2.7.2) (Робот: Додава bn:ভেটো)
[[ar:حق النقض]]
[[ast:Veto]]
[[bn:ভেটো]]
[[be:Вета]]
[[bg:Вето]]
7.011

уредување