Разлика помеѓу преработките на „Леон“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува th:ราชอาณาจักรเลออง
с (r2.7.2) (Робот: Менува eo:Reĝlando Leono)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува th:ราชอาณาจักรเลออง)
[[sh:Kraljevina Leon]]
[[fi:Leónin kuningaskunta]]
[[th:ราชอาณาจักรเลออนอง]]
[[tr:León Krallığı]]
[[uk:Леон (королівство)]]
126.130

уредувања