Разлика помеѓу преработките на „Стефан Душан“

Додадени 6 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува sh:Dušan Nemanjić
с (r2.7.3) (Робот: Менува pt:Estêvão IV Duchan)
с (r2.7.3) (Робот: Менува sh:Dušan Nemanjić)
[[cu:Доушанъ Срьбьскъ]]
[[sr:Стефан Душан]]
[[sh:Car Dušan Nemanjić]]
[[fi:Stefan Dušan]]
[[sv:Stefan Uroš IV Dušan]]
126.041

уредување