Запад: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава vep:Päivlaskm
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава diq:Rocawan)
с (r2.7.3) (Робот: Додава vep:Päivlaskm)
[[ur:مغرب-سمت]]
[[vec:Ovest]]
[[vep:Päivlaskm]]
[[vi:Hướng Tây]]
[[wa:Coûtchant (costé del Daegne)]]
127.201

уредување