Разлика помеѓу преработките на „Дили“

Додадени 35 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава my:ဒီလီမြို့
с (r2.7.3) (Робот: Додава az:Dili; козметички промени)
с (r2.7.2) (Робот: Додава my:ဒီလီမြို့)
[[ms:Dili]]
[[mn:Дили]]
[[my:ဒီလီမြို့]]
[[nl:Dili (stad)]]
[[ja:ディリ]]
7.011

уредување