Отвори го главното мени

Промени

Додадени 29 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава ne:समाजवाद
[[my:ဆိုရှယ်လစ်ဝါဒ]]
[[nl:Socialisme]]
[[ne:समाजवाद]]
[[ja:社会主義]]
[[no:Sosialisme]]
125.612

уредувања