Разлика помеѓу преработките на „Папа Елевтериј“

Додадени 2 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува jv:Paus Eleutherius
с (r2.7.1) (Бот Додава: ar:إيليتروس)
с (r2.7.3) (Робот: Менува jv:Paus Eleutherius)
[[be:Алеўтэр, Папа Рымскі]]
[[be-x-old:Алеўтэр]]
[[br:Eleutherius]]
[[bg:Елевтерий]]
[[br:Eleutherius]]
[[ca:Eleuteri I]]
[[ceb:Eleuterio]]
[[it:Papa Eleuterio]]
[[he:אלאוטריוס]]
[[jv:Paus EleuterusEleutherius]]
[[ka:ელეუთერიუსი (პაპი)]]
[[sw:Papa Eleutero]]
125.996

уредувања