Влад Цепеш: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува hy:Դրակուլա
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Додава vi:Vlad Tepes)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува hy:Դրակուլա)
[[gl:Vlad Țepeș]]
[[ko:블라드 체페슈]]
[[hy:ԴռակուլաԴրակուլա]]
[[hr:Vlad III. Tepeš]]
[[id:Vlad Ţepeş]]
127.230

уредувања