Разлика помеѓу преработките на „МКБ-10“

Додадени 14 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.4) (Робот: Додава ko:ICD-10
с (r2.6.4) (Робот: Додава hi, ia; брише: de, ko)
с (r2.6.4) (Робот: Додава ko:ICD-10)
[[fa:فهرست کدهای آی‌سی‌دی-۱۰]]
[[fr:Liste de codes CIM-10]]
[[ko:ICD-10]]
[[hi:आईसीडी-१०]]
[[hr:MKB-10]]
4.229

уредувања