Разлика помеѓу преработките на „Радиојаглеродно датирање“

с
r2.7.3) (Робот: Менува fa:تاریخ‌گذاری رادیوکربن
с (r2.7.3) (Робот: Додава fa:تاریخ‌گذاری رادیو کربن)
с (r2.7.3) (Робот: Менува fa:تاریخ‌گذاری رادیوکربن)
[[eo:Radiokarbona datado]]
[[eu:Karbono-14 bidezko datazioa]]
[[fa:تاریخ‌گذاری رادیو کربنرادیوکربن]]
[[fr:Datation par le carbone 14]]
[[ko:방사성 탄소 연대 측정법]]
757

уредувања