Разлика помеѓу преработките на „993“

Додаден 11 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава sh:993
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:993 жыл)
с (r2.7.2) (Робот: Додава sh:993)
[[be-x-old:993]]
[[bh:९९३]]
[[bg:993]]
[[bs:993]]
[[br:993]]
[[bg:993]]
[[ca:993]]
[[cv:993]]
[[sl:993]]
[[sr:993]]
[[sh:993]]
[[su:993]]
[[fi:993]]
9.281

уредување